Kategoriler

Kreatif Hizmetler

Marin Reklam; markaların tüm kreatif ihtiyaçlarına cevap verir. Logo tasarımı, kurumsal kimlik, menü tasarımı, şirket tanıtım sunumu ve ambalaj tasarımlarını şirketlerin sektörel analizini yaparak, konseptler çalışarak sunar. Görsel tasarımcı ve sanatçılardan oluşan seçkin ekibimiz ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Markanızı büyütmek, geliştirmek ve müşterilerinizi etkilemek için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Ajansımız; marka ve firmaların sahip olduğu nitelikleri, ürünleri ve hizmetleri hedef kitleye sunabilmek için benzersiz bir görsel kimlik yaratımı oluşturur. Görsel kimlik tasarımımızın temeli, farklılık üzerine değil benzersizlik üzerine kurulmuştur.

Unutmayın, müşteriler sizleri en fazla google üzerinden yaptığı aramalarla bulmaktadır. Görsel aramalar da bulunabilirliğin bir parçasıdır. Bu yüzden yapılacak kaliteli ve özgün görsel tasarımlar web sitenizin google seo açısından görünürlüğünü arttırmakta ve web sitenize daha fazla trafik çekmektedir. Bir logo firmanızın veya markanızın kalıcı olmasını sağlayacak en önemli etken olabilir. İsimler unutulurken logoyla hatırlanabilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz:

  • Grafik Tasarım
  • Logo & Kurumsal Kimlik
  • Katalog - Broşür - Basılı İlanlar
  • Ambalaj - Menü - Etiket Tasarım & Baskı   
  • İllüstrasyon & 3D Modelleme

 

Kreatif Hizmetler
Kreatif Hizmetler
Kreatif Hizmetler
Kreatif Hizmetler
X