Kategoriler

Web Tasarım

Web tasarım denilince sanal dünyadaki yansımanız olarak tanımlayabiliriz. İnternet kullanıcıları için görsellik ve kullanışlı site formu önemlidir. Web sitenize olan yönelimi belirleyen unsurlar vardır. Bu sebeple her web sitesinin ihtiyacına ve hedeflenen kitleye göre özel bir tasarım çalışması yapılır.

Titiz çalışmalarımız, sizin onayınıza sunulmakta ve sizin onaylamadığınız tasarımlar üzerinden asla gidilmemektedir. Öncelikle web sitenizin grafik tasarım çalışmasını yapıyoruz. Tüm tarayıcılara uyumlu ve hepsinde aynı şekilde gözüken şekilde kodlamaları gerçekleştiriyoruz. Grid mantığında çıkartılan son teknoloji responsive, yani tüm çözünürlüklere (telefon, tablet, masaüstü) göre kendisini şekillendiren tasarımlar yapıyoruz. Responsive web tasarım, aynı zamanda mobil uyumludur ve sorunsuz olarak tüm cihazlarda gözükmektedir. Böylece, web siteniz için ek bir mobil tasarım yaptırmanıza gerek yoktur. Web sitesinin kodlarını, içeriği, sayfa içi optimizasyonu tamamlayarak, %100 SEO uyumlu olarak yayına alıyoruz.

Yapılacak olan tasarım çalışması Seo (arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması web sitesinin geleceği açısından çok önemlidir. Bu nedenle, Web sitenizi %100 arama motorlarına uyumlu olarak tasarlıyoruz. Tasarım hizmetleri, Marin Reklam ekibi tarafından ciddi çalışmalar neticesinde sizlere sunuluyor. Projelerimizi incelemenizi ve bu yönde karar vermenizi rica ederiz.

Marin Reklam ekibi olarak hem kullanıcıların hem arama motorlarının sizlerden neyi beklediğini çok iyi biliyoruz. Yıllardır birikmiş tecrübemiz ile size bu yolcuğunuz eşlik etmek ve ışık olmak için buradayız.

 

 

Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
X